Лесотехнически университет - форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Развиване на теми и задачи по специалността
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyВто 7 Юни 2022 - 7:57 by Мария М

» Новите защитници :)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyНед 14 Ное 2021 - 17:10 by bari03

» Важен въпрос!
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyНед 14 Ное 2021 - 17:10 by bari03

» Моля за инфо
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyНед 14 Ное 2021 - 17:09 by bari03

» Приети Горско стопанство-2015 ?
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyНед 14 Ное 2021 - 17:09 by bari03

» ГОРСКО СТОПАНСТВО-ЗАДОЧНО
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 12 Ное 2021 - 23:26 by bari03

» ГС задочно (магистър) ? 2016 - 2017
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 12 Ное 2021 - 23:25 by bari03

» МОЖЕ ЛИ ВТОРАТА ГОДИНА ДА СЕ ПРЕМЕСТЯ
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 12 Ное 2021 - 23:25 by bari03

» Ветеринарна медицина КСК 2020
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyСря 10 Ное 2021 - 21:01 by bari03

» Кандидатстване за 2020 година
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyСря 10 Ное 2021 - 21:01 by bari03

» Въпрос относно темите за 8 клас
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyСря 10 Ное 2021 - 21:01 by bari03

» Търсят се ромски студенти за благотворителен проект
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 26 Мар 2021 - 19:11 by bari03

» Работа в ЛТУ
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 26 Мар 2021 - 19:10 by bari03

» Изготвям курсови проекти по горски пътища
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 26 Мар 2021 - 19:10 by bari03

» Търси се служител за снегопочистване
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет EmptyПет 26 Мар 2021 - 19:10 by bari03

Предварителни кандидатстудентски изпити

Сря 10 Мар 2021 - 8:42 by pavelppj

https://www.facebook.com/University.of.Forestry/photos/a.10150585748667683/10158368552177683

Comments: 0

Top posters
Admin (322)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
pavelppj (204)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
naikon42 (150)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
Dobrina :) (145)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
cvetti_kiss (123)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
Irena_1993 (113)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
linkmystica (101)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
optimeon (97)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
zoud (82)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 
Agilisaurus (78)
Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_lcapИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Voting_barИдеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Vote_rcap 


Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

5 posters

Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Пон 27 Авг 2012 - 16:34

Ще съм благодарен да видя малко мнения по този въпрос, за да знаем с какво да започнем работа от ръководството ни!
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Dobrina :) Сря 29 Авг 2012 - 22:55

може да измислите нещо за пролетта за организиране на групичка за залесяване на опожарените тези дни места, тъй като не бяха никак малко Smile не че и друг път не сме се занимавали с такива неща, но този път нещата са доста сериозни, доста пожари и доста опожарени дървета. Все пак ние винаги сме били най-дейни в тези мероприятия Smile
Dobrina :)
Dobrina :)
Бакалавър
Бакалавър

Female Posts : 145
Репутация : 6
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Dobrina :) Сря 29 Авг 2012 - 23:01

А дали има някакъв шанс за подобряване на дендрариума. Знам че всяка година в деня на гората има мероприятие по почистването,но може да не е само това Smile Помня,че някой преподавател беше споменал,че преди е имало обособени алеи, които днес малко са буренясали. С общи усилия може да измислим нещо. Не става въпрос за засаждане на нови видове или нещо подобно, макар че и това не е лошо Smile
Не говоря за нещо включващо много средства, тъй като знам че бюджетите не са особено големи.
Dobrina :)
Dobrina :)
Бакалавър
Бакалавър

Female Posts : 145
Репутация : 6
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Пон 3 Сеп 2012 - 19:11

Dobrina Smile написа:А дали има някакъв шанс за подобряване на дендрариума. Знам че всяка година в деня на гората има мероприятие по почистването,но може да не е само това Smile Помня,че някой преподавател беше споменал,че преди е имало обособени алеи, които днес малко са буренясали. С общи усилия може да измислим нещо. Не става въпрос за засаждане на нови видове или нещо подобно, макар че и това не е лошо Smile
Не говоря за нещо включващо много средства, тъй като знам че бюджетите не са особено големи.
Тука темата е малко болна с този дендрариум тъй като от всяка катедра имат изисквания към него, текоха няколко проекта относно него, но все не се стига до консенсус какво да се направи и как, от СС отпускахме пари за табелки на дърветата и за облагородяване на алеята ии за голямо табло(карта)
... някой неща ни бяха отказани за другите чакаме краен резултат
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Dobrina :) Нед 9 Сеп 2012 - 17:52

pavelppj написа:
Dobrina Smile написа:А дали има някакъв шанс за подобряване на дендрариума. Знам че всяка година в деня на гората има мероприятие по почистването,но може да не е само това Smile Помня,че някой преподавател беше споменал,че преди е имало обособени алеи, които днес малко са буренясали. С общи усилия може да измислим нещо. Не става въпрос за засаждане на нови видове или нещо подобно, макар че и това не е лошо Smile
Не говоря за нещо включващо много средства, тъй като знам че бюджетите не са особено големи.
Тука темата е малко болна с този дендрариум тъй като от всяка катедра имат изисквания към него, текоха няколко проекта относно него, но все не се стига до консенсус какво да се направи и как, от СС отпускахме пари за табелки на дърветата и за облагородяване на алеята ии за голямо табло(карта)
... някой неща ни бяха отказани за другите чакаме краен резултат

Дано имате успех с това Smile
Dobrina :)
Dobrina :)
Бакалавър
Бакалавър

Female Posts : 145
Репутация : 6
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Сря 12 Сеп 2012 - 17:27

Първокурсници бъдете малко по-активни тук Smile искам вашите желания.. вярно, че още не сте стъпили в ЛТУ за повече време, но все пак... кажете и къде срещнахте проблеми и затруднения при кандидатстването!
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  lunar_light Сря 12 Сеп 2012 - 18:28

Ами аз не съм съвсем наясно още какви точно мероприятия организира Студентски съвет... По-нататък може и да взема някакво участие в даването на идеи. Smile

При кандидатстването не бих казала, че съм срещнала затруднения, по-скоро при записването... На половината въпроси отговора беше, че "на сайта всичко пише", но ако било така, аз съм нямала да питам. Wink Но пък тук във форума получих отговор на въпросите си, така че благодаря на вас от Студентски съвет, че отделихте време за всичките ни въпроси! Very Happy
lunar_light
lunar_light
Студент
Студент

Female Posts : 54
Репутация : 6
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Мартин Сря 12 Сеп 2012 - 18:51

Ще ни улесните,ако дадете примери с неща,които сте правили досега,за да добием представа за какъв тип мероприятия става въпрос.Така ще можем да дадем по-адекватни идеи Smile
Мартин
Мартин
Студент
Студент

Male Posts : 63
Репутация : 14
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Чет 13 Сеп 2012 - 15:18

lunar_light написа:Ами аз не съм съвсем наясно още какви точно мероприятия организира Студентски съвет... По-нататък може и да взема някакво участие в даването на идеи. Smile

При кандидатстването не бих казала, че съм срещнала затруднения, по-скоро при записването... На половината въпроси отговора беше, че "на сайта всичко пише", но ако било така, аз съм нямала да питам. Wink Но пък тук във форума получих отговор на въпросите си, така че благодаря на вас от Студентски съвет, че отделихте време за всичките ни въпроси! Very Happy
Благодаря за отговора Smile ... относно сайта на лесото от доста време се надяваме на по-навременни съобщения, макар, че тази година е значително по-добре!
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Чет 13 Сеп 2012 - 15:22

Мартин написа:Ще ни улесните,ако дадете примери с неща,които сте правили досега,за да добием представа за какъв тип мероприятия става въпрос.Така ще можем да дадем по-адекватни идеи Smile

http://ltu.studsavet.bg/ тук можеш да разгледаш по страниците различни неща, както и в галерията, макар, че тук са много малка част от нещата!
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Мартин Чет 13 Сеп 2012 - 18:44

В предните мнения прочетох,че от СС сте отпуснали средства за знаци,табелки и т.н. Не знам дали винаги,когато потрябват пари искате от ръководството на ЛТУ или ви отпускат някакъв годишен бюджет,но и в двата случая предполагам,че средствата не са много.Идеята ми е,че може да се направи дарителски фонд(или дори да се направи някакъв вид касичка някъде в университета),чрез който студентите да могат да "подпомагат" този бюджет.Знам,че всички ще сме студенти,криза е и всеки цепи и стотинката на две,но мисля,че никой няма да умре от глад ако оставя по 1лв всеки месец(разбира се който има възможност и желание може и повече,който няма, може и 5ст да даде),нали все пак тези пари ще се използват в интерес на университета и студентите.Не знам точно колко човека учат в този ВУЗ,но предполагам,че са няколко*100,така че ако повечето одобрят тази идея... Така СС ще може да организира повече и по мащабни мероприятия.
Мартин
Мартин
Студент
Студент

Male Posts : 63
Репутация : 14
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Чет 13 Сеп 2012 - 18:54

благодаря за идеята.. Попринцип бюджета на СС е 1% от семестриалните такси на студентите Smile така че тия 330 лева дето ги внасяме(поне моя семестър е толкова) част отива в СС, отделно по празници правим касички и събираме средства за различни каузи, както и миналата година направихме кутия в която събирахме мартеници и които подарихме на деца с увреждания в няколко дома в и около София.
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Мартин Чет 13 Сеп 2012 - 19:08

Е,аз сега ще съм първокурсник,нямаше от къде да знам,че това вече се прави Smile но иначе е много добре,че се организират и такъв вид благородни каузи Smile
Мартин
Мартин
Студент
Студент

Male Posts : 63
Репутация : 14
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  pavelppj Пет 14 Сеп 2012 - 3:37

нищо, че сте първокурсници на мен ми е интересно дали може да измислите нещо креативно и в каква насока ви тече мисълта Wink
pavelppj
pavelppj
Доктор
Доктор

Male Posts : 204
Репутация : 30
Age : 33
Location : Planet Earth

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Мърфи Пет 14 Сеп 2012 - 7:54

И аз така като горд първокурсник не съм много запозната с мероприятията в университета.. Идвам от СМГ, където много неща се организираха и някак си обаче все не се получаваха.. Моят личен проект последната година беше за набиране на средства за една английска организация, която работи в България-Colonel Angels. Имат сайт, ако ви интересува може да го разгледате. В общи линии извършват кастрационни кампании и търсят домове за българските животни в чужбина, доста успешно, ако смея да отбележа. Аз пропуснах да отбележа, че специалността ми е ветеринарна медицина и животните съответно са ми основния интерес. Та с моят проект събрах 83 лева за няколко часа в парка..Не знам дали имате интерес към организация на такива неща. Rolling Eyes
Видях, че сте организирали и бал с маски, което си е похвално. На Хелоуин партито в СМГ се събрахме срамно малко хора.. Радвам се, че в Лесото това се приема по-добре. Може да се организира нещо не само с маски..като тематичен бал ..по някакъв случай, знам ли. clown
Имате и спортни клубове, пак шапка ви свалям, аз много се занимавам със спорт и ще гледам да се включа в някой отбор. Shocked
Друго, друго...да ви питам има ли някакви програми за подобряване на факултетите...защото последния път, когато бях в операционната на Лесото...Смятам, че има начини да се направи малко по-приветлива..В смисъл.. има разни вериги, стените са бели и голи..страшничко си е. Така по детски да отбележа, че дори един плакат на пухкаво котенце може да разведри обстановката..
Иначе..за начало на годината има ли някаква традиция да се организира някакво парти или просто събиране, където да се запознаят в свободна обстановка хората от различните факултети? Или не баш..
Хмм, поста взе да се проточва, ще взема да оставя малко място и за другите да понапишат някоя по-разумна идея.
Поздрави от мен, дано скоро се запознаем (:
Мърфи
Мърфи
Кандидат Студент
Кандидат Студент

Female Posts : 19
Репутация : 2
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Мърфи Пет 14 Сеп 2012 - 8:11

Аз..кхъм..така де, малко нахално, но още нещо да добавя. Пак идея от СМГ. Там имахме театрална група. Аз бях част от нея. За съжаление, поради липса на организация, успяхме само една година да направим пиеса, Ромео и Жулиета, браво на нас, даже беше на английски. scratch
Та, чудех се, дали може да се организира такава група в Лесото, от хора с мерак и хъс.. Аз лично имам съкратени две пиеси, не е толкова трудно да се съкратят, най-трудното е да намериш електронен вариант, да събереш екип с актьорски талант и ..това е в общи линии. Знам, че Софийския имат театър, много често съм минавала покрай него, но да си призная, никога не съм влизала.
Също така, събраните пари от Ромео и Жулиета, които не бяха никак малко-все пак направихме 4-5 представления, за да могат всички желаещи да ни гледат-бяха дарени на училището, с изключение на малка част за почерпка на недохранените актьори. bounce Идеята ми е, че от първите представления, ако, разбира се, такива се организират, парите могат да бъдат разделени между Студентския съвет и актьорската група, която в началото ще има нужда от средства за декори, костюми и прочие..
Да, ами, това е в общи линии, надявам се някой да прояви интерес към моите идеи и благодаря на всички, които сте им отделили време. cyclops
Мърфи
Мърфи
Кандидат Студент
Кандидат Студент

Female Posts : 19
Репутация : 2
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет Empty Re: Идеи за мероприятия и др подобни, които да организира Студенския съвет

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите